top of page

Hoe maak je die "rugzak" leeg?

Hoeveel zit er in jouw "rugzak"?


Remember ... when you forgive, you heal. When you let go, you grow.


Wat sleuren we toch allemaal mee?


Gedurende ons leven, maken we het één en ander mee. Sommige dingen zijn leuk, andere minder. We houden er naast een souvenir hier en daar, herinneringen aan over.

De situatie is voorbij. Het heeft je ergens gebracht in je leven. Met een goede dosis bewustzijn heeft het je doen "groeien". Je hebt misschien je les geleerd en je bent dus een ervaring rijker!


Maar in veel gevallen blijven we de pijn (of andere emoties) voelen die gepaard ging(en) met die gebeurtenis. Hoe komt dat?

Zijn het de herinneringen die pijn doen? Die zitten toch in ons hoofd?

Hoe kan een gedachte nu zoveel emoties of pijn geven?

Wie denkt of stuurt die gedachten?

Wat zou er gebeuren als jij je hoofd niet langer zou vullen met die gedachten of pijnlijke herinneringen? Welke ruimte zou er dan ontstaan? Welke bevrijding zou dat voor jou betekenen?


Hiermee zeg ik natuurlijk niet dat je geen pijn of verdriet, frustratie of zelf woede mag voelen! Maar is het écht een meerwaarde in je leven, als je die gevoelens steeds gaat herbeleven door die herinneringen telkens opnieuw boven te halen?


Ik vergeef mezelf en leg mijn rugzak af ...


Heb jij nog een zware rugzak die je mee sleurt, die jou belemmerd om het leven te leven dat jij eigenlijk wil?

Weet jij WIE JE BENT en WAT JIJ WIL? Zou je het willen weten?

Wil je graag verder zonder die zware last? Wil jij graag bevrijd zijn van pijn en of frustraties uit het verleden?

Ja?

BOEK dan NU je SPIEGELSESSIE met PAARDEN via equignosis@gmail.com of 0474852539


Liefs en tot snel! Tania

32 weergaven0 opmerkingen
bottom of page